Page tree

Állásajánlataink

/en/career

Legyél egy kicsi, de hatékony csapat egyik kulcsembere!

Cégünk 2005-ben alakult, akkor még egy fővel, Európában az elsők között Atlassian partnerként, amelyből mára az európai régióban is ritka Platinum Enterprise minősítést elért partnerévé nőtte ki magát. Minden, amit itt találsz, azt minőségi termékekkel és kétkezi munkával értük el. Soha nem vettünk fel se hitelt, se befektetője nem volt a cégnek. Ennek megfelelően teljesen a magunk urai vagyunk és úgy dolgozunk, ahogy az az értékeinkkel összhangban van: hosszútávon gondolkodva, a csapatot helyezve az első helyre, a tudást értékelve. Jelenleg 10 akkreditált Atlassian szakértő van a csapatban, ez Európa szerte is ritka még 5-10x nagyobb cégeknél is.

- Nyitott pozíciók -

Pénzügyi szakember

Amit várunk

  • Minimum 4 év munkatapasztalat
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség vagy pénzügyi szakminősítés vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • Pénzügyi alapismeretek
    • Számlázás, könyvelés
    • Controlling
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Angol nyelvtudás
  • CSAPATSZELLEM nagybetűvel

Amit kínálunk

  • Nagy autonómia és ráhatás a saját munkádra.
  • 14 fős csapat, amiből az elmúlt 12 évben csak egy ember lépett ki a főállású státuszból, de továbbra is együttműködünk.
  • Egy olyan fizetés, amit kérsz. Itt senki se "alkudozik".
  • Nincs túlóra, ügyelet és hétvégi munka, azt szeretjük, ha mindenki jól érzi magát nálunk!
  • Rendszeresen, hitelesen és konstruktívan jelzünk vissza a munkád illetően.
  • Ügyfeleink, akikre hatással lesz a munkád: Google, NASA, Booking.com, Siemens, Lufthansa, Audi, Cisco, stb.
  • Extra juttatások
    • csapatépítő programok
    • nagy családi eseményeknél 5 nap extra szabadság
    • házon belüli képzések, képzési hozzájárulás
    • konferencia támogatási keret
    • tömegközlekedési bérlet
    • heti egy közös ebéd céges számlára
    • még van pár és javasolhatsz is!(smile)
  • Ha mód van rá, mindig a dolgozzunk okosabban verziót választjuk a dolgozzunk többet opciónál.

Amit tanulhatsz, amiben fejlődhetsz

  • Hogyan kell kiépíteni egy kontrolling rendszert. Ennek a továbbfejlesztésében Tőled várunk javaslatokat és a megvalósítást is Rád bízzuk.
  • Pénzügyi folyamatok optimalizálása. Nemcsak lehetőséged van hozzászólni, de kifejezetten várjuk az ötleteidet, hogy hogyan optimalizáljuk ezeket.
  • Milyen érzés egy valódi bizalmon alapuló légkörben élni, ahol az ötleteidet valóban komolyan veszik.

Feladatok, amiben támogatást várunk Tőled

  • Licencek értékesítésének kezelése
    • ajánlatok elkészítése
    • intenzív kapcsolattartás az ügyfelekkel az ajánlatkérések kapcsán, illetve az igények továbbiítása a tanácsadóknak és support-nak
    • licence nyilvántartás vezetése
    • statisztikák készítése: a vezetőségnek az adott havi értékesítési adatokról; negyedéves forecast a kiadott árajánlatok alapján
    • kapcsolattartás az Atlassiannal a licencek kapcsán (havi néhány óra átlagosan)
  • Számlák kezelése
    • Számlák kibocsátása
    • Számlák és egyéb kifizetések végrehajtása
    • Számlázás teljeskörű kivitelezése a tanácsadói projekteknél
    • könyvelővel való kapcsolattartás
      • havi zárások belső elkészítése
      • számlák, szerződések nyilvántartásának vezetése
  • Pénzügyi tervezés támogatása
    • Cash-flow
    • Sales előrejelzések, negyedéves szinten
    • Licencértékesítés teljesítményének riportolása, statisztikák, elemzések a CRM alapján

Technológiák, eszközök, módszertanok

Atlassian eszközök (Jira, Confluence), illetve amit hatékonynak tartasz a munkához, azt megvesszük.

Senior JAVA Developer

Amit várunk

  • Minimum 5 év Java tapasztalat. Javascript, CSS, HTML ismerete
  • 3 fős csapat tagjaként kulcsfontosságú fejlesztési feladatok végzése
  • Biztonságos programozás, minőség iránti igény
  • React keretrendszer ismerete előny
  • Ügyfélközpontúság. De tényleg!
  • A termékeink továbbfejlesztése még szuperebbé, illetve menő új termékek létrehozása
  • Agilis módszertanok gyakorlati alkalmazása
  • Angol-magyar társalgási szinten

  • Nagy autonómia és ráhatás a fejlesztési irányokra.

  • Atlassian termékfejlesztés (Jira, Confluence addonok)
  • Elosztott alkalmazások
  • Felhős (SaaS) technológiák (ebből párat évi 1-2 külföldi konferencián leshetsz el!)
  • Milyen érzés egy valódi bizalmon alapuló légkörben élni, ahol az ötleteidet valóban komolyan veszik

Slack, React, Git, Spring, HTML5, CSS3, jQuery, Docker, Kubernetes, Jira, Confluence, Bitbucket, Amazon Cloud Platform, IntelliJ IDEA, DevOps, Code review, Atlassian eszközök.

A csapat és cég számokban

  • Csapat létszáma 15 fő
  • A csapattagok életkora: 19-47 év
  • 1. cél: A csapatok hatékonyságának növelése
  • 5 millió addon felhasználó, 5000+ cég

Iroda és helyszín

  • 1061 Budapest, Király u. 14., https://goo.gl/maps/EHypqWz5Ybm
  • A Deák Ferenc tértől 2 perc sétára, a Humusz bár, Disznótoros, karaván food truck udvar, és sok más remek hely közvetlen közelében.
  • Kutyabarát, családbarát, tusolóval,  jó közlekedés, világos, kényelmes, jó hangulat.

Munkaidő

  • Törzsidő: 10-16 óra között
  • Home office: heti 1 nap, de többről is lehet szó a próbaidő után

Felszereltség

  • Notebook, két monitor, internet, darts tábla, bicajtároló & zuhanyzó
  • Amit kérsz a hatékony munkavégzéshez

Az interjú menete

  • Mi a személyes és közös élményekben hiszünk, így ha az önéletrajzod alapján jól illesz a pozícióhoz, akkor először küldünk egy tesztet és ha az jól sikerült, akkor utána azonnal behívunk egy személyes interjúra.
  • Ha nagyon szoros a verseny, akkor lehet behívunk egy második körre is. De olyan is volt már, hogy mindkét jelentkezőt felvettük, mert nem tudtunk dönteni. (big grin)
  • Az interjú teljesen kötetlen formában zajlik, és főleg kölcsönösségi alapon. Nekünk is lesznek kérdéseink és a Te kérdéseid is meg fogjuk válaszolni. A végén kérni fogunk Tőled egy tól-ig nettó fizetési igényt, ami mellett jó érzéssel itt dolgoznál hosszabbtávon is.
  • Kezdés: azonnal.

Küldj nekünk a job [szokásos] meta-inf [pont] hu email címre egy:

  • szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet, hogy mi az a 3 dolog, ami leginkább tetszett a kiírásban/META-INF-ben, és mi a 3 legfontosabb kérdésed a lehetőség kapcsán!