Atlassian Consultant

Hibrid
Teljes munkaidő
Atlassian Suite
Jira
Business Consulting
Confluence
IT Service Management

A pozícióról

Tapasztalt tanácsadóként szeretnél egy inspiráló, nemzetközileg elismert csapat tagjává válni?

Ha érdekel az Atlassian világa, szereted az izgalmas IT kihívásokat és szívesen dolgozol ügyfelekkel, akkor ez a pozíció neked szól!

Rólunk

Medior Atlassian tanácsadót keresünk Atlassian Platinum Solution Partner Enterprise és Platinum Marketplace Partner kitüntetésekkel rendelkező budapesti csapatunkba. Kilenc appunkat 6000+ cég hétmillió felhasználója használja napi szinten. A ma már több mint 1000 fős Magyar Atlassian Meetup közösség alapítása is a nevünkhöz kötődik. Bár eredményeink több kontinensről is jól láthatóak, rendkívül közvetlen, ideális méretű csapatunkban biztosan nem fogod magad egy hatalmas gépezet kis fogaskerekének érezni.

Elvárások

  • Ismerd (jól) az Atlassian világát vagy akár annak csak egy termékét. Ezenkívül minden mást megtanítanak neked szakértő kollégáink.
  • Szeress emberekkel foglalkozni.
  • Legyen tapasztalatod a következő projektmenedzsment feladatokban: szerződések kezelése, projektek indítása, követése és zárása.
  • Rendelkezz tárgyalóképes angol nyelvtudással, mert nemzetközi partnerhálózattal büszkélkedhetünk.

Előnyt jelent

  • Tapasztalt vagy értékesítési célok elérésének támogatásában.
  • Van tapasztalatod projektmenedzsmentet, kollaborációt vagy szoftverfejlesztést támogató, nem Atlassianos termékekkel kapcsolatos tanácsadásban.

Leendő feladataid

  • Atlassian termékeivel és saját fejlesztésű megoldásainkkal kapcsolatos tanácsadás.
  • Ügyfeleink üzleti, IT folyamatainak felmérése, ezek hatékonyságának javítását elősegítő megoldások tervezése, bevezetése és minőségbiztosítása.
  • Oktatások, képzések megtartása.
  • Implementált megoldások működésének támogatása.

Amit biztosítunk számodra

  • Fizetés, amennyit kérsz. Mi nem alkuszunk, vagy megadjuk amit kérsz, vagy jelezzük, hogy egyelőre ezt nem tudjuk még biztosan kitermelni neked.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség; mentoring, közös munka, együtt kitűzött fejlődési célok.
  • Munkaidőben készülhetsz fel hivatalos Atlassianos minősítések megszerzésére? és a vizsgadíjat is álljuk.
  • Külföldi szakmai utak teljes térítése, ha érdekel.
  • Munka-magánélet egyensúly, ami nálunk nem csak egy üres frázis. Rendkívül egészségtudatos és sportbarát munkahely vagyunk. Fontosabb családi események, betegség esetén extra, fizetett szabadnapokat biztosítunk. Egészségbiztosítást kötünk számodra, finanszírozzuk a munkába járást és számos egyéb lehetőséggel támogatunk a 9 és 5 óra közötti napszakon kívül is.
  • Hosszú távú perspektívát kínálunk, nyitottak vagyunk a te ötleteidet is beépíteni a cégfejlesztésbe, és támogatni szakmai fejlődésed, bármilyen irányba is mennél.
  • Modern iroda a Science Parkban.
  • Kedves, támogató és magas szakmai kompetenciájú csapat. Transzparens vállalati kultúra.

Egyéb juttatások

  • Tömegközlekedési támogatás
  • Céges telefon, notebook
  • Magánegészségügy, masszázs, csapatépítő programok
  • Konferencia támogatás, házon belüli képzés, képzési hozzájárulás

Önéletrajz motivációs levéllel

Videók rólunk

#Tanácsadás #Atlassian #Jira #Confluence #Slack #Trello #ITSM